PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Srima » Apartmány Villa Oaza

Apartmány Villa Oaza

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vodice, Srima
Adresa: 
Srima XXI/1F, 22211 Vodice
Fax: 
+385 (0)1 3866 355
Web adresa:
www.chorvatske.cz/oaza-apartmani
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Srima počasí Srima

Wi-Fi

Vila Oaza je nově postavený objekt, který se skládá z apartmánů Maslina, Palma, Smokva, Lavanda a Bor. Vila se nachází v klidné lokalitě 300m od pláže a cca 1 km od centra Vodice. Každý apartmán má klimatizaci, parkovací místo, ložnici, koupelnu, balkón, kuchyni a obývací pokoj s rozkládacím gaučem.


Vzdálenosti: moře 300 m, pláž 300 m, centrum letoviska 1 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila Oaza je nově postavený objekt, který se skládá z 6 apartmánů, z nichž každý má vlastní vchod a osvětlené KRYTÉ parkovací místo. Vila je postavena ve středopmořském stylu. Zvláštní důraz je kladen na kvalitu objektu a ubytovacích jednotek. Vila stojí 300m od upravené oblázkové pláže a cca 1km od centra Vodice.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Centrum Vodice je vzdáleno jen 1km a nabízí bohaté služby, noční život, restaurace, cukrárny, kavárny, disco kluby a další. Naše vila je vzdálena od ruchu a provozu, což zajišťuje klidnou dovolenou. Naši hosté mají vše k dispozici, pokud se rozhodnou pro naše stravování, mohou si užívat oběd na balkónu vybaveném stolem a židlemi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Anita Dubravica Baričević
Informace poskytnul: Anita Dubravica Baričević
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz