PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Srima » Apartmány Villa Oaza

Apartmány Villa Oaza

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vodice, Srima
Adresa: 
Srima XXI/1F, 22211 Vodice
Fax: 
+385 (0)1 3866 355
Web adresa:
www.chorvatske.cz/oaza-apartmani
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Srima

Wi-Fi

Vila Oaza je nově postavený objekt, který se skládá z apartmánů Maslina, Palma, Smokva, Lavanda a Bor. Vila se nachází v klidné lokalitě 300m od pláže a cca 1 km od centra Vodice. Každý apartmán má klimatizaci, parkovací místo, ložnici, koupelnu, balkón, kuchyni a obývací pokoj s rozkládacím gaučem.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (300m)
pláž (300m)
restaurace (200m)
obchod (300m)
tržnice (1km)
směnárna (1km)
centrum letoviska (1km)
tenis (500m)
volejbal (500m)
minigolf (500m)
disco (1km)
půjčovna kol (500m)
půjčovna loděk (500m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (500m)
vodní lyže (500m)
potápění (600m)
hlavní silnice (150m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila Oaza je nově postavený objekt, který se skládá z 6 apartmánů, z nichž každý má vlastní vchod a osvětlené KRYTÉ parkovací místo. Vila je postavena ve středopmořském stylu. Zvláštní důraz je kladen na kvalitu objektu a ubytovacích jednotek. Vila stojí 300m od upravené oblázkové pláže a cca 1km od centra Vodice.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Centrum Vodice je vzdáleno jen 1km a nabízí bohaté služby, noční život, restaurace, cukrárny, kavárny, disco kluby a další. Naše vila je vzdálena od ruchu a provozu, což zajišťuje klidnou dovolenou. Naši hosté mají vše k dispozici, pokud se rozhodnou pro naše stravování, mohou si užívat oběd na balkónu vybaveném stolem a židlemi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Anita Dubravica Baričević
Informace poskytnul: Anita Dubravica Baričević
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz