PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Villa Oaza

Ceník ubytování a stravování


4-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa
Apartmány PALMA, LAVANDA, BOR a SMOKVA s 1 ložnicí 39m2, v přízemí nebo 1 patře. Celkový počet lůžek: 2 (dvoulůžko + rozkládací gauč pro 2 osoby), skříň. Koupelna se sprchovým koutem. Obývací pokoj a kuchyně jsou v jednom prostoru, terasa se stolem a židlemi. SAT/TV, KLIMATIZACE.
4-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa
Apartmán MASLINA (3+2) - apartmán se 2 ložnicemi 43m2, v přízemí. Celkový počet lůžek: 3 (dvoulůžko, samostatné lůžko + rozkládací gauč pro 2 osoby), 2 skříně. Koupelna se sprchovým koutem. Obývací pokoj a kuchyně jsou v jednom prostoru. SAT/TV, KLIMATIZACE, nádobí.
Další informace:
01.06. – 02.07. = 30 – 34 €
02.07. – 18.07. = 43 – 47 €
18.07. – 15.08. = 55 – 59 €
15.08. – 29.08. = 45 – 49 €
29.08. – 15.09. = 30 – 34 €

Poplatek při příjezdu je zahrnut v ceně. Pobytová taxa není zahrnuta v ceně. Pro dospělé taxa činí 1 EUR/den, děti 12-18 let 0,5 EUR. Děti do 12 let

pobytovou taxu neplatí.

Rezervace je potvrzena po zaplacení 20% zálohy.

Platbu zbylé částky je možné uskutečnit v hotovosti v kunách nebo EUR po příjezdu do apartmánů.
Slevy:
SLEVA! Všem našim hostům, kteří si rezervují 14 nebo více dní dáváme slevu 10%
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz