PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Orihi » Apartmány Villy Barbara 1,2,3

Apartmány Villy Barbara 1,2,3

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Orihi
Adresa: 
Orihi 17, 52207 Barban
Fax: 
+385 (0)52 384 353
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmentsbarbara
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Venkovní bazén

Villa Barbara 1, pro 8 osob je dům s kuchyní - obývacím pokojem, krbem, 3 koupelnami, 4 oddělenými ložnicemi a terasou. Villa Barbara 2 pro 8 osob má kuchyni, 4 koupelny, 4 ložnice, 2x TV/sat a terasu. Villa Barbara 3 pro 4 osoby má kuchyni - obývací pokoj, koupelnu, 2 ložnice, TV/sat. Bazén 4x10m.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Français   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (12m)
pláž (7m)
restaurace (3km)
obchod (50m)
tržnice (6km)
směnárna (6km)
centrum letoviska (6km)
tenis (6km)
volejbal (100m)
disco (6km)
půjčovna kol (7km)
půjčovna loděk (20km)
vodní skútr (12km)
motorový člun (30km)
jachting (20km)
potápění (12km)
hlavní silnice (10m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Orihi se nachází v jižní části Istrie, mezi letovisky Barbana ja východě (6km) a Svetvinčenat na západě (6km). 30km od Puly, 26km odletiště Pula. Pokud dorazíte ze směru Zagreb, Ljubljana, Terst, dáte se směrem na Žminj, projedete Svetvinčenat a obdočíte na Orihi. V centru letoviska (50m od obchodu Market) se nachází Villy Barbara.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Vhodné pro větší rodiny a menší skupiny do 20 osob. Vhodné pro procházky, cyklistiku, klidné vesnické prostředí, v blízkosti všech větších kulturních a sportovních center. Pokud chcete poznat Istrii nebo si jen odpočinout, je to pravé místo pro Vás. Svatební oslavy, intimní večery, atd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Alojzija Slivar
Informace poskytnul: Alojzija Slivar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz