Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Orihi » Apartmány Villy Barbara 1,2,3

Apartmány Villy Barbara 1,2,3

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Orihi
Adresa: 
Orihi 17, 52207 Barban
Fax: 
+385 (0)52 384 353
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmentsbarbara
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Villa Barbara 1, pro 8 osob je dům s kuchyní - obývacím pokojem, krbem, 3 koupelnami, 4 oddělenými ložnicemi a terasou. Villa Barbara 2 pro 8 osob má kuchyni, 4 koupelny, 4 ložnice, 2x TV/sat a terasu. Villa Barbara 3 pro 4 osoby má kuchyni - obývací pokoj, koupelnu, 2 ložnice, TV/sat. Bazén 4x10m.


Vzdálenosti: moře 12 km, pláž 7 km, centrum letoviska 6 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Orihi se nachází v jižní části Istrie, mezi letovisky Barbana ja východě (6km) a Svetvinčenat na západě (6km). 30km od Puly, 26km odletiště Pula. Pokud dorazíte ze směru Zagreb, Ljubljana, Terst, dáte se směrem na Žminj, projedete Svetvinčenat a obdočíte na Orihi. V centru letoviska (50m od obchodu Market) se nachází Villy Barbara.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Vhodné pro větší rodiny a menší skupiny do 20 osob. Vhodné pro procházky, cyklistiku, klidné vesnické prostředí, v blízkosti všech větších kulturních a sportovních center. Pokud chcete poznat Istrii nebo si jen odpočinout, je to pravé místo pro Vás. Svatební oslavy, intimní večery, atd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Alojzija Slivar
Informace poskytnul: Alojzija Slivar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz