PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Jezerce » B&B Plitvice
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Jezerce
Adresa: 
Jezerce 6, 53231 Plitvicka jezera
Ako kao vlasnik smještajnog objekta B&B Plitvice želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

počasí Plitvická jezera

Je možný

Parkování

Nekuřácký objekt

Váš dům uprostřed ráje na vás čeká! Jen cca 2km od NP Plitvická jezera.

B&B Plitvice Detailní informace
Typ jednotky: Dům k pronájmu
7 Lůžek + 1 Přistýlka, 2x Vlastní kuchyně, 2x Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
1x Dvoulůžko
Ložnice 3:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Venkovní terasa
Pračka
Povlečení
Ručníky
Parkování
Nekuřácký objekt
Jazykové znalosti:   English  
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Snídaně

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Máte možnost pronajmout si celý dům. V horním patře je dětská herna a dětská postýlka. Jsem Holanďanka a mohu vám také nabídnout vyzvednutí (v případě potřeby) ze Záhřebu (letiště) za příspěvek na benzín. Mohu vám také pomoci s okolím a navést vás na nejlepší místa. Také vás mohu doprovázet na vašich výletech. Snídaně je k dispozici za příplatek.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz