PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Delnice » Caffe bar a pokoje Centar Delnice

Caffe bar a pokoje Centar Delnice

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Delnice
Adresa: 
Supilova 31, Delnice
Web adresa:
www.chorvatske.cz/centar-delnice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Delnice

Wi-Fi

Wellness

Sauna

Centar Delnice nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, vícelůžkové pokoje a apartmán. Celková kapacita je 21 lůžek + přistýlky. Každý z našich pokojů je vybaven TV, WI FI a samostatnou koupelnou. Kavárna, wellness salon.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
restaurace (10m)
obchod (10m)
centrum letoviska (10m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Centar Delnice nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, vícelůžkové pokoje a apartmán. Celková kapacita je 21 lůžek + přistýlky. Každý z našich pokojů je vybaven TV, WI FI a samostatnou koupelnou. Kavárna, wellness salon. Kavárna Centar díky své eleganci a pohodlí poskytuje našim hostům pauzu od každodenního shonu. Nabízíme typické gatronomické speciality oblasti Gorski Kotar.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V našem wellness salonu vám nabízíme různé masáže a ošetření těla a obličeje, pedikúru, manikúru a depilaci. V rámci wellness nabízíme využití solária, finské sauny, jinými slovy, vše, co vaše tělo potřebuje, najdete u nás se zvláštními výhodami.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Centar Delnice
Informace poskytnul: Tatjana Cindrić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz