PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Marija&Damir

Ceník ubytování a stravování


Apartmán s výhledem na moře

Apartmán *** — 4 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa, Výhled na moře 01.06. - 30.06. - 40 EUR/noc
01.07. - 15.07. - 50 EUR/noc
16.07. - 15.08. - 70 EUR/noc
16.08. - 31.08. - 50 EUR/noc
01.09. - 30.09. - 40 EUR/noc Detailní popis »

Apartmán bez výhledu na moře

Apartmán *** — 4 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa 01.06. - 30.06. - 40 EUR/noc
01.07. - 15.07. - 50 EUR/noc
16.07. - 15.08. - 70 EUR/noc
16.08. - 31.08. - 50 EUR/noc
01.09. - 30.09. - 40 EUR/noc Detailní popis »
Další informace:
Na doplňkové služby dle Vašeho výběru a ubytování domácích mazlíčků nám zašlete poptávku, rádi Vám odpovíme!
Slevy:
Můžeme nabídnout slevy, pokud dorazí méně než 4 osoby a pokud zůstanete déle než 2 týdny!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz