Apartmany Svjetlana Krk

Ceník ubytování a stravování


2-lůžkový apartmán + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa
Krásně zařízený apartmán Svjetlana 1 v přízemí domu. Velikost 45m2, skvěle vybavená kuchyň a obývací pokoj, jedna dvoulůžková ložnice, koupelna s vanou, prostorný balkón. Domácí zvíře je možné.
2-lůžkový apartmán + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa
Plně renovovaný apartmán Svjetlana 3 v přízemí domu. Velikost 45m2, skvěle vybavená kuchyň a obývací pokoj, jedna dvoulůžková ložnice, koupelna se sprchovým koutem a terasa. Domácí zvíře je možné.
2-lůžkový apartmán, koupelna/WC, balkón/terasa
Studio Svjetlana 2 se nachází v prvním patře rodinného domu. Díky svému vybavení je kategorizování 4 hvězdičkami. Na ploše 35m2 nabízí skvěle vybavenou kuchyň, ložnici, koupelnu se sprchou, vanou a balkón.
Další informace:
Červen
Apartmán 2: 55,00 EUR, přistýlka 10,00 EUR/osoba.
Studio: 45,00 EUR.

Červenec
Apartmán 2: 75,00 EUR, přistýlka 10,00 EUR/osoba.
Studio: 55,00 EUR.

Srpen
Apartmány 1 a 2: 95,00 EUR, přistýlka 10,00 EUR/osoba.
Studio: 75,00 EUR.

Domácí zvíře: 10,00 EUR/den
Slevy:
Sleva 10% za rezervaci na 7 dní.
Sleva 15% za rezervaci na 14 dní.
Sleva 20% za rezervaci na 21 dní.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz