Ceník ubytování a stravování


5-lůžkový apartmán *** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa
Na dotaz
5-lůžkový apartmán *** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa
Na dotaz
2-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa
Na dotaz
Další informace:
V západní části Istrie, podél krásného Jadranského pobřeží se rozprostírá malé turistické město Funtana. Jen několik kilometrů od Poreče, Vrsaru a Rovinje. V této rybářské vesnici naleznete krásné slunečné pláže, zátoky a krásné ostrovy.
Ve Funtaně se nachází nově zrekonstruovaná yacht marina. Můžete si užít restarací a také kvalitního ubytování.

Apartmány "Teo" jsou vzdáleny od pláže jen 100m. Nachází se v nově postaveném domě z r. 2013. Apartmán o rozloze 50m2 sestává z obýváku s LED TV, satelitem a klimatizací, koupelny, jídelny a kuchyně, která je vybavená mikrovlnnou troubou a kávovarem. Apartmán má 2 ložnice. Největší pokoj má dvoulůžko a malý pokoj patrovou postel s velkou nižší postelí. Hosté si mohou užít blízkost přírody a překrásnou terasu. V celém apartmánu je bezdrátový internet. Dále je tu parkoviště.

Pokud jste fanoušky vodních sportů, jako vodního lyžování, nebo chcete prozkoumat ostrovy a plout kolem pobřeží našeho poloostrova, můžete si pronajmout loď.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz