PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


8-lůžkový apartmán **** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán (A) se nachází v prvním patře a má 2 ložnice, 1 WC, velkou kuchyni a obývací pokoj 80m2 + balkón s výhledem na moře 35m2.
6-lůžkový apartmán **** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán (K) se nachází ve druhém patře a má 3 ložnice, 2 WC, velkou kuchyni a obývací pokoj 100m2 + balkón s výhledem na moře 50m2.
4-lůžkový apartmán **** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán (B) se nachází ve třetím patře a má 3 ložnice, 3 WC, velkou kuchyni a obývací pokoj 100m2 + balkón s výhledem na moře 25m2.
Další informace:
Villa Kristijan nabízí luxusní ubytování ve 2 prostorných apartmánech, které jsou plně vybavené do nejmenšího detailu. Každý apartmán má velký balkon s ​​krásným výhledem na moře a okolní ostrovy. V zahradě máte možnost použití grilu zdarma a parkování u domu.

Cena zahrnuje všechny poplatky, jako je pobytová taxa, spotřeba vody, elektřiny, použití klimatizace, parkování, gril, plyn, výměna povlečení, ručníky ...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz