PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Sumpetar » Vila Kristijan
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Dugi Rat, Sumpetar
Adresa: 
Poljička cesta , Sumpetar 5, 21314 Krilo Jesenice
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villakristijan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Mosor

Wi-Fi

Villa Kristijan se skládá z 3 prostorných, plně vybavených apartmánů s velkým balkónem, parkovištěm a zahradním altánkem s možností použití grilu. Poloha, čisté moře, krásné a čisté pláže i blízkost restaurací s místními specialitami činí z Villy Kristijan atraktivní místo pro Vaši dovolenou.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (5m)
pláž (20m)
restaurace (20m)
obchod (30m)
tržnice (30m)
směnárna (40m)
centrum letoviska (20m)
tenis (2km)
volejbal (2km)
minigolf (6km)
bowling (6km)
disco (6km)
půjčovna kol (6km)
půjčovna loděk (10m)
vodní skútr (2m)
motorový člun (10m)
vodní lyže (2m)
windsurfing (2km)
jachting (2km)
rafting (6km)
potápění (2km)
hlavní silnice (15m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Villa Kristijan se nachází na jedné z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží, v letovisku Sumpetar, mezi starobylým Splitem na západě a Omišem na jihovýchodě. Předností jsou především čisté moře a mnoho pláží, milí obyvatelé a množství možností pro aktivní odpočinek (windsurfing, plachtění, rafting, kajak). Budete zde daleko od uspěchaného všedního života.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Vila se nachází přímo na pobřeží, moře je jen pár kroků. Jen 20m od vily jsou na obě strany pláže, které jsou vhodné pro malé děti. V letovisku je množství služeb, jako jsou bary a restaurace přímo na pláži, pronájem lodí, vodních skútrů, kánoí ... Apartmány jsou plně vybaveny s velkými terasami s výhledem na moře a ostrovy.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kristijan Zemunik
Informace poskytnul: Kristijan Zemunik
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz