PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


3-lůžkový apartmán *** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán se skládá z ložnice se 3 lůžky a balkonem s výhledem na moře, kuchyně se dvěma přistýlkami a WC/koupelny. Kuchyně je standardně vybavená. Apartmán je klimatizovaný a má WiFi. Parkování před domem

Hlavní sezóna (01.07.-31.08.) ... 75.00 €
Mimosezóna -20%
5-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán se skládá z 2 ložnic (jedna se 3 lůžky, druhá se 2 lůžky), obě s balkonem. Kuchyně je standardně vybavená. Každá ložnice má WC/koupelnu. Apartmán je klimatizovaný a má WiFi. Parkování před domem

Hlavní sezóna (01.07.-31.08.) ... 85.00 €
Mimosezóna -20%
4-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán se skládá z 2 ložnic po 2 lůžkách, jedna s balkónem a výhledem na moře, druhá s terasou. Kuchyně je standardně vybavená. Každá ložnice má WC/koupelnu. Apartmán je klimatizovaný a má WiFi. Parkování před domem

Hlavní sezóna (01.07.-31.08.) ... 70.00 €
Mimosezóna -20%
2-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán se skládá z ložnice se 2 lůžky a balkonem s výhledem na moře. Kuchyně je standardně vybavená a je zde přistýlka. WC/koupelna. Apartmán je klimatizovaný a má WiFi. Parkování před domem

Hlavní sezóna (01.07.-31.08.) ... 65.00 €
Mimosezóna -20%
2-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán se skládá z ložnice se 2 lůžky a balkonem s výhledem na moře. Kuchyně je standardně vybavená. WC/koupelna. Apartmán je klimatizovaný a má WiFi. Parkování před domem

Hlavní sezóna (01.07.-31.08.) ... 55.00 €
Mimosezóna -20%
2-lůžkový pokoj ***, koupelna/WC, balkón/terasa
Jeden 2-lůžkový pokoj s oddělenou WC/koupelnou a balkónem s výhledem na moře. Pokoj je klimatizovaný a má WiFi. Parkování před domem

Hlavní sezóna (01.07.-31.08.) ... 35.00 €
Mimosezóna -20%
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz