PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mala Duba » Villa Bella
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Živogošće, Mala Duba
Adresa: 
Mala Duba 80/Živogošće
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-bella
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Živogošće

Wi-Fi

Villa Bella se skládá ze 6 apartmánů a několika pokojů s kapacitou 2-5 osob na apartmán. Apartmány jsou standardně vybavené: klimatizace, Wi-Fi, parkování. Objekt se nachází v malé rybářské vesničce Mala Duba, na Makarské riviéře. Vzdálenost od pláže 30m. Každý apartmán má výhled na moře.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází v malé vesničce Mala Duba, 19km od Makarské ve směru na Dubrovník. Místo je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou a pro sportovní aktivity (tenis, potápění, turistika, cyklistika, atd.). Vzdálenost od pláže je 30m. Místo je známé malými plážemi a křišťálově čisté vody.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Nepřijímáme domácí zvířata. Je nezbytné dodržovat domácí řád.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Anto Marjanović
Informace poskytnul: Marjanovic Anto
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz