TOPlist

Ceník ubytování a stravování


6-lůžkový dům **** + možnost 3 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Cena za noc a celý dům (6+2 osoby) pro rok 2019

04.05.-28.06.= 330€
29.06.-30.08.= 380€
31.08.-27.09.= 330€
Další informace:
Pronajímá se celá Villa Eremita. Příjezd mezi 16:00-24:00. Odjezd do 9:00. Klíče se předávají ve vile, kde Vás očekává ubytovatel. Platba bankovním převodem předem. Odsoupení od rezervace 15 dní před příjezdem se platba nevrací. Minimální pobyt 7 nocí. Maximálně 8 osob - dospělí/dítě 2/1 + 2/1 + 1/1 + 1/1 = 6 osob. Na přistýlkách - 2x 1/1 nebo 2/2 ještě 2 osoby, 1x dětská postýlka pro dítě do 2 let. Praní prádla, léčba klinickou bioenergií, masáž těla s aromatickými oleji, reflexologie - masáž nohou za poplatek na požádání hosta. Domácí bydlí v samostatném patře domu - suterénu. Hosté tím nejsou rušeni. Domácí jsou k dispozici 365 dní/24 hodin denně.
Slevy:
Cena je stanovena pro celou vilu a 6 osob.
2 osoby a dítě do 2 let zdarma.
4 osoby v přízemí sleva 5%.

Při pobytu delším než 7 nocí: druhý týden sleva 5%, třetí týden sleva 10%.
Pobyt na 5 nocí +20%, 4 noci +30%, 3 noci +40%.

Jedna klimatizace od 9 do 22 hodin, 30 EUR

WiFi, parking pro 2 auta, dítě na dětské postýlce, malí psi zdarma.
Stravování
Hosté si připravují jídlo sami. Zajištění a příprava jídla a pití je možná po dohodě i od domácího.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz