TOPlist
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Milna
Adresa: 
Koramaslinova 24, 21405 Milna
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 748 600
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
https://www.villaeremita.com
www.chorvatske.cz/eremita
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

Online kamera kamery v okolí


Vzdálenosti: moře 8 m, pláž 1 m, centrum letoviska 2 km, více >>
Jihozápadní pobřeží ostrova Brač, 2,2km od města Milna. Nejlepší lokalita na ostrově. Samosatný kamenný dům 122m2. Dostupný po pevnině i po moři. Soukromé kotvení pro loď do 16m, pláž s lehátky, slunečníky a privátní sprchou jen 10m od domu. Kamenem dlážděný dvůr, parking, zastřešená terasa + terasa pro opalování. Výhled na moře, ostrovy Hvar, Vis a Paklene otoke. Upravená středomořská zahrada.
Solární energie. Volně lze používat klimatizace a trouba max. 4 hodiny denně. Použití práčky. Domácí může po dohodě připravit pro hosty středomořská jídla na grilu, saláty a víno, rakiji, olivový olej, med, éterické oleje, levandule a rozmarýn. Lékařská akupresurní masáž těla, léčba klinické bioenergie a reflexní masáž chodidel. Seznámení s památkami, restauracemi, výlety

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Suzana Fičko
Informace poskytnul: Suzana i Borivoj Fičko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz