Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Rovinjsko selo » Country Club bungalovy s bazénem

Country Club bungalovy s bazénem

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Rovinjsko Selo
Adresa: 
Rovinjsko Selo 31, 52210 Rovinj
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 212 051, +385 (0)98 985 0118
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.country-club.hr www.chorvatske.cz/country-club
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rovinj počasí Rovinj

Objekt daleko od městského shonu v klidné lokalitě plné zeleně, nedaleko historického města Rovinj. Bungalovy s bazénem, studio a apartmán. Každý bungalov má možnost použití grilu, stolního tenisu a parkoviště.


Vzdálenosti: moře 6 km, pláž 6 km, centrum letoviska 6 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Autem z Evropy přes Rakousko a Slovinsko nebo Itálii. Z Velké Británie přímým letem z Londýna, Glassgow nebo Edimburgu přímo do Puly. Můžeme zajistit transfer Puly (45 minut autem). Možnost pronajmutí auta. Letovisko Rovinjsko Selo se nachází 6km před Rovinjem. K moři je to 6km.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Možnost použití grilu, stolního tenisu a volejbalu. Knihovna s množstvím knih, bar, na recepci možnost výměny peněz, rezervace restaurace, organizování výletu se slevou pro naše hosty. Do Rovinje a pláž je to 10 minut autem. Domácí zvířata za poplatek 7 EUR/den. Možnost snídaně. Náš Country Club je oázou klidu v zeleni s bazénem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Country Club d.o.o.
Informace poskytnul: Jagoda Jereb
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz