PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mokalo » Glamping Camp Adriatic

Glamping Camp Adriatic

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Orebić, Mokalo
Adresa: 
Mokalo 6, 20250 Orebić
Fax: 
+385 (0)20 713 420
Web adresa:
www.adriatic-mikulic.hr www.chorvatske.cz/kamp-adriatic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 40 lůžek

počasí Orebić

Užijte si zcela nový zážitek z kempování. Můžete se cítit jako doma v našich luxusních stanech! Každý luxusní stan má kuchyňský kout, nádobí, varnou desku, lednici, vlastní koupelnu. Z Glamping kempu Adriatic je vše na dosah ruky! Nedaleko je pláž.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (30m)
pláž (30m)
restaurace (30m)
obchod (1km)
centrum letoviska (5km)
tenis (4km)
disco (3km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Můžete se cítit jako doma v našich luxusních stanech! Každý luxusní stan má kuchyňský kout, nádobí, varnou desku, lednici, vlastní koupelnu. Nedaleko je pláž, Korčula je vzdálená 15 minut lodí a Orebičské námořní muzeum je vzdálené 4km. Pokud chcete cestovat trochu dále, můžete navštívit národní park Mljet (60km), Dubrovník (100km) nebo Split (160km).

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Užijte si zcela nový zážitek z kempování. Z Glamping kempu Adriatic je vše na dosah ruky! Nedaleko je pláž.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: IGOR MIKULIĆ
Informace poskytnul: Sabina Mikulić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz