Holiday Apartmány Suzy

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Pula, Pješčana uvala
Adresa: 
Pješčana uvala 8. Ogranak 18
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)52 397 266, +385 (0)98 277 979
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.suzyapart.com www.chorvatske.cz/suzyapart
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pula počasí Pula

Wi-Fi

Apartmány Suzy jsou obklopeny nádhernou středomořskou zahradou a nachází se v krásné a klidné lokalitě, jen co by kamenem dohodil od pláže. Nabízíme dva apartmány v přízemí s velkou terasou a vstupem na zahradu. Velká zahrada s bazénem


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 50 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán Oliva (55m2) - velká terasa v přízemí, vybavený pro 4-5 osob, 2 ložnice, koulena s WC, obývací pokoj a kuchyň. Apartmán Quercus (45m2) - velká terasa v přízemí, vedle bazénu, 2 ložnice, koulena, oddělené WC, kuchyň.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány jsou ideální pro rodiny s malými dětmi, především díky naší velké zahradě a bazénu. Oba apartmány jsou kategorizovány 3***, jsou útulné a plně vybavené veškerým komfortem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Davor Barbić
Informace poskytnul: Davor Barbić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz