PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mokalo » Holiday resort Adriatic

Holiday resort Adriatic

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Orebić, Mokalo
Adresa: 
Mokalo 6, Peljesac, Orebic
Web adresa:
www.chorvatske.cz/adriatic-mikulic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Venkovní bazén

Adriatic Holiday Resort rodiny Mikulić se nachází na nejkrásnější části pobřeží Jaderského pobřeží, na jižních svazích Pelješacu v městečku Mokalo. Má výhled na ostrov Korčula, spousty stínu stoletých borovic a olivovníků, hned vedle nádherné oblázkové pláže.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (50m)
obchod (1km)
tržnice (3km)
centrum letoviska (3km)
tenis (4km)
půjčovna loděk (4km)
vodní skútr (3km)
motorový člun (4km)
vodní lyže (3km)
windsurfing (10km)
jachting (10km)
hlavní silnice (250m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Naše apartmány uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Ať už hledáte moderní nebo tradičně zrekonstruované apartmány, kde je dominantou materiálu dřevo a kámen, je resort ideálním místem pro Vás relax.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Moderní apartmány i kemp splňují všechny evropské standardy, restaurace - konoba nabízcí tradičně připravované národní pokrmy doplněné kvalitními místními víny „Plavac mali“, pěstovanými po desetiletí s láskou a péčí na svazích známých vinic Pelješacu. Rodina Mikulić má vlastní sklípek. To je pouze část naší bohaté nabídky.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: IGOR MIKULIĆ
Informace poskytnul: Sabina Mikulić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz