PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Istarske Toplice » Hotel Mirna
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Istarske Toplice
Adresa: 
Istarske Toplice, 52427 Livade
Web adresa:
www.chorvatske.cz/hotelmirna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Venkovní bazén

Vnitřní bazén

Hotel Mirna je hlavní částí letoviska Istarske Toplice. Má standardní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny chladničkou, topením, telefonem a satelitní TV. V objektu se nachází recepce, restaurace, fyzioterapie, termální bazén, kavárna, knihovna.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (30km)
pláž (30km)
restaurace (100m)
obchod (10km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Hlavní část letoviska Istarske Toplice. Má standardní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny chladničkou, topením, telefonem a satelitní TV. Pokoje se nacházejí v 1., 2. a 3. patře. Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici v recepci a lobby baru. V objektu se nachází recepce, restaurace, fyzioterapie, termální bazén, kavárna, knihovna a kaple

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Istarske Toplice
Informace poskytnul: Izidora Crnov
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz