TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Klek » Penzion, pokoje a mini apartmány KOZINA

Penzion, pokoje a mini apartmány KOZINA

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Klek
Adresa: 
Radalj 33. Klek
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 5644 650
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)20 691 141
Web adresa:
www.chorvatske.cz/pansionkozina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 40 lůžek

  Internet


Vzdálenosti: moře 5 m, pláž 5 m, centrum letoviska 300 m, více >>
Pension KOZINA se nachází v jižné části chorvatského Jadranu, oblasti bohaté na přírodní krásy, průzračné moře, příjemné podnebí a historiské památky. Objekt je vzdálen 5 minut chůze od turistického letoviska Klek, kde jsou restaurace, minimarket, cukrárna, ambulance, letní kino, bary, sportovně rekreační služby, atd. Co více dodati. Jste vítáni.
Nabízíme polopenzi nebo plnou penzi. Den můžete prožít na pláži u pensionu, projet se člunem s domácími, pronajmout si člun nebo šlapadlo, rybařit, jezdit na surfu a naprosto si užívat jedinečného pohledu z terasy pensionu. GPS souřadnice: 42°56´27.24" N, 17°33´30.20" E

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Zoran Kozina
Informace poskytnul: Zoran Kozina
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz