Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Medulin » Pokoje Apartmány MIJIĆ

Pokoje Apartmány MIJIĆ

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Medulin
Adresa: 
Fucane 68, 52203 Medulin
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Pokoje Apartmány MIJIĆ želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

V nabídce máme dvoulůžkové pokoje (některé s přistýlkou pro dítě), apartmány s ložnicí na galerii pro 2 dospělé a 2 děti, a jeden velký apartmán 4+2 (100m2) pro max. 8 osob. Jen 300m od moře. Na zahradě je k dispozici gril.


Vzdálenosti: moře 300 m, pláž 300 m, centrum letoviska 500 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

V nabídce máme dvoulůžkové pokoje (některé s přistýlkou pro dítě), apartmány s ložnicí na galerii pro 2 dospělé a 2 děti, a jeden velký apartmán 4+2 (100m2) pro max. 8 osob. Jen 300m od moře. Na zahradě je k dispozici gril.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Každý pokoj má svou koupelnu, balkón, klimatizaci, TV, lednici, vysoušeč vlasů a kávovar. Na chodbě je k dispozici jedna malá kuchyňka. Nemáte potřebu používat auto, vše je na dosah ruky.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz