Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Guran » Prázdninový dům Božac

Prázdninový dům Božac

Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Vodnjan, Guran
Adresa: 
ST Guran 21, 52215 Vodnjan
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 788 1390, +385 (0)91 535 3551
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.guranis-usluge.hr www.chorvatske.cz/guranis
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

počasí Vodnjan počasí Vodnjan

Dům ve osadě Guran, 3km východně od Vodnjanu. Dům má tři podlaží. Celková plocha je 104m2. Dům má samostatný vchod a jeobklopený kamennou zdí a zahradou s aromatickými bylinkami.


Vzdálenosti: moře 7 km, pláž 7 km, centrum letoviska 3 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Rekreační dům Božac se nachází na Istrii, 3 km východně od Vodnjanu, na cestě do Barbanu. Dům má 104 m2, tři podlaží, samostatný vchod, je obklopený kamennou zdí a zahradou s aromatickými bylinkami. V přízemí se nachází předsíň, obývací pokoj, koupelna a vybavená kuchyň. První patro - 2 ložnice a koupelna. Další pokoj je v podkroví. Krytá terasa. Zahrada 2500m2, bazén.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Restaurace pro ubytováné hosty, istrijské pochoutky.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: SANDRA BOŽAC
Informace poskytnul: Sandra Božac
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz