PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Sveti Petar na moru » Studio apartmány Kamenčić

Studio apartmány Kamenčić

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Sveti Petar na moru
Adresa: 
Tustica 48, 23207 Sv. Petar na moru
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Studio apartmány Kamenčić želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Dva apartmány vybavené vším potřebným pro Vaši dovolenou až pro 4 osoby. Každý z nich má manželskou postel. V jednom je palanda, v druhém rozkládací pohovka. K dispozici je také trezor, pracovní stůl, TV a vysokorychlostní internet, klimatizace a parkování v ceně. Domácí zvířata nejsou povolena.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (80m)
pláž (80m)
restaurace (80m)
obchod (800m)
tržnice (10km)
směnárna (6km)
centrum letoviska (800m)
tenis (10km)
volejbal (80m)
minigolf (10km)
bowling (10km)
disco (6km)
půjčovna kol (10km)
půjčovna loděk (10km)
vodní skútr (80m)
motorový člun (10km)
vodní lyže (10km)
windsurfing (10km)
jachting (10km)
rafting (60km)
potápění (10km)
hlavní silnice (80m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Z balkonů našich apartmánů si můžete vychutnat panoramatický výhled na moře a zadarské souostroví při ranní kávě, večeři při svíčkách pod hvězdnou klenbou nebo opalování na lehátkách. V Sv. Petaru si můžete vychutnat čerstvé mořské ryby a dobré červe víno. Naše pohodlné postele a voňavé prádlo zaručují příjemný spánek.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Teplé středomořské podnebí a čisté teplé moře Zadarské riviéry je důvodem, proč každoročně navštíví tuto destinaci desetitisíce. Čekají na Vás i naše 2 krásné studiové apartmány v malém klidném letovisku Sv. Petar n/m. Každý apartmán je vhodný pro 4 osoby. V okruhu 10-50km naleznete množství kulturních, uměleckých, historických, sportovních i adrenalinových zajímavostí a možností.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz