TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Sveti Petar na moru » Studio apartmány Kamenčić

Studio apartmány Kamenčić

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Sveti Petar na moru
Adresa: 
Tustica 48, 23207 Sv. Petar na moru
Telefon: 
zobrazit telefony
vlasnik +385 (0)91 797 1337, bookiranje: +385 (0)91 111 9992
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/kamencic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Last Minute

Termín: 10.9.2019 - 24.9.2019
   • Celý objekt za cenu 45,- EUR/objekt/noc
Termín: 25.9.2019 - 9.10.2019
   • Celý objekt za cenu 40,- EUR/objekt/noc
Vzdálenosti: moře 80 m, pláž 80 m, centrum letoviska 800 m, více >>
Z balkonů našich apartmánů si můžete vychutnat panoramatický výhled na moře a zadarské souostroví při ranní kávě, večeři při svíčkách pod hvězdnou klenbou nebo opalování na lehátkách. V Sv. Petaru si můžete vychutnat čerstvé mořské ryby a dobré červe víno. Naše pohodlné postele a voňavé prádlo zaručují příjemný spánek.
Teplé středomořské podnebí a čisté teplé moře Zadarské riviéry je důvodem, proč každoročně navštíví tuto destinaci desetitisíce. Čekají na Vás i naše 2 krásné studiové apartmány v malém klidném letovisku Sv. Petar n/m. Každý apartmán je vhodný pro 4 osoby. V okruhu 10-50km naleznete množství kulturních, uměleckých, historických, sportovních i adrenalinových zajímavostí a možností.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Ana Matijević
Informace poskytnul: Marija Hećimović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz