Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Medulin
Adresa: 
Biškupija 40a, 52203 Medulin
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)95 908 2879, +385 (0)52 541 484, +385 (0)52 576 584, +385 (0)91 128 0538
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)52 576 584
Web adresa:
www.chorvatske.cz/vila-antiqa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Apartmány pro 2,3,4,5,6,7,8,9,10 a více hostů v luxusní a klidné části Medulinu s výhledem na moře, 3 minuty na kole od písečné pláže a hotelových pláží. Kamenitá pláž je vzdálena 400m. Centrum, restaurace, obchody a promenáda 100m. K dispozici je TV/sat, gril, parking.


Vzdálenosti: moře 300 m, pláž 400 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány mají výhled na moře a nachází se 300m od moře. Jsou obklopeny zelení a mají prostor pro grilování pro větší počet osob. 100m od promenády, centra, restaurací, ale ve velmi klidné části Medulinu. Kamenitá pláž 400m od domu, písečná a hotelová pláž 3 minuty na kole. Pošta, banka, lekárna, doktor, zubař, autobusová stanice, vše je v bezprostřední blízkosti. Možnost použití Internetu

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Ve všech prostorech pro setkávání, odpočinek i grilování jsou stoly, židle a lavice. Pokud někdo potřebuje toaster, fén, žehličku, rychlovarnou konvici a kávovar, mikrovlnnou troubu, ventilátor ... jsou k dispozici. Apartmány jsou prostorné, apartmány nad 6 osob mají 2 koupelny. Za domem je zelená plocha s ovocem a vinnou révou. Kolem domu rostou kiwi a květiny. Internet, TV/sat, parking.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kumpare Ines
Informace poskytnul: Kumpare Ines
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz