PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Zubovići » Vila Marica
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Zubovići
Adresa: 
Ljubica Höfer, Aladinstr. 6, 50997 Köln
Telefon: 
zobrazit telefony
+49 (0)2233/22912
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/marica-pag
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Dům se dvěma apartmány, 8km od města Novalja, 35km od města Pag. Dovolená u moře, slunečný ostrov, křišťálově čisté moře, super lokalita pro opalování a koupání, příjemné ceny.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (200m)
pláž (200m)
restaurace (100m)
obchod (100m)
směnárna (150m)
centrum letoviska (7km)
disco (2km)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Novalja, ostrov Pag, dům se 2 apartmány, 8km od města Novalja, 35km od města Pag. Sjezd z dálnice směr Senj, dostupnost trajektem (25km od města Senj na Karlobag), trajektové přístaviště Žigljen. Trajekt pluje 10 min. Nebo z jižní strany, sjezd z dálnice na Pag, přes most na Pag do Pagu směrem na Novalju, před Zrce, 2x do prava směr Metajna (Kusici, Vidalici, Zubovic, Metajna)

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmán je nutné opustit čistý. Hosté si mohou přivézt své vlastní ložní prádlo. Můžeme poskytnout apartmán s pračkou za 40,00 EUR. Na dvoře je prostor pro parkování 2-3 automobilů. Ne na terase. Terasa je společná. Každý aparmán má vlastní vchod. Horní apartmán má balkón. Host se musí sám zaregistrovat a zaplatit pobytovou taxu. Zvířata jsou povolena stejně jako venkovní gril.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ljubica Höfer/Ljubica Zubovic
Informace poskytnul: Ljubica Höfer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz