PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Seline » Villa Antica
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Seline
Adresa: 
Franje Tuđmana 42, Seline
Web adresa:
www.chorvatske.cz/antica-seline
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Apartmány v centru Seline, mezi Národním parkem Velká a Malá Paklenica, jen 100m od moře. Apartmány májí soukromou pláž o rozloze 1000m2.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (1m)
restaurace (100m)
obchod (100m)
centrum letoviska (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v centru Seline mezi Národním parkem Velká a Malá Paklenica. Vzdálenost od centra a moře je jen 100m. Apartmány mají soukromou pláž 10m od moře, o rozloze 1000m2. Hosté mohou strávit celý den na pláži a užívat si krás slunce, moře, letního stínu a bohaté nabídky Vily Antica.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Na pláži jsou houpačky pro děti, skluzavka pro děti, malý dětský bazén, stolní tenis, šachy atd. Na pláži jsou také sprchy s teplou a studenou vodou a lavičky, stoly a židle. Pláž je oplocená.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mira Walton
Informace poskytnul: Mira Walton
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz