PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Pusti » Villa Branko
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Pusti
Adresa: 
Pusti 20, 52342 Svetvinčenat
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-branko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Venkovní bazén

Kvalitní dovolená v krásném prostředí uprostřed přírody. Villa Branko nabízí služby vesnické turistiky, pronájem objektu pro 9 osob, kategorie 4 hvězdičky. Zahrada 6700m2, badminton, atd.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky   Français  

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Villa Branko **** nabízí ubytování pro max. 9 lidí. Je ideální pro rodiny s dětmi. Villa Branko se nachází na prostorné oplocené zahradě o rozloze 7000m2. Vila se skládá ze 4 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkové ložnice, dětské herny, 3 koupelen, obývacího pokoje, kuchyně a prostorné terasy. Hosté mají k dispozici krásný bazén ve tvaru srdce, venkovní solární sprchu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Badmintonový kurt, dětské hřiště, 4 kola, stolní tenis, fotbalové branky. Zahrada se skládá z ovocného sadu, vinice, levandulového pole a privátního lesíku. Hosté mají také k dispozici venkovní krb/gril, parkování a garáž. Vysokorychlostní WIFI internet uvnitř domu a na celém dvoře.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Klara Grahovac, dipl.oec.
Informace poskytnul: Klara Grahovac
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz