PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Poreč » Villa ELDA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Poreč
Adresa: 
Kvajera 17, Poreč
Fax: 
+385 (0)51 261 760, 52 438 983
Web adresa:
www.chorvatske.cz/elda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Poreč

Wi-Fi

VILLA ELDA stojí uprostřed 2600m2 velké oplocené zahrady a je obklopena stromy, palmami a trávníkem. V přízemí se nachází 1.apartmán cca 55m2 pro 4-7 osoby, 2.apartmán 35m2 pro 2-3 osoby, 3.studio-apartmán 20m2 pro 2 osobe. Každý má vlastní terasu se zahradním nábytkem elektrický gril, TV/sat, WiFi.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Français   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (500m)
pláž (500m)
restaurace (500m)
obchod (500m)
tržnice (2km)
směnárna (700m)
centrum letoviska (2km)
tenis (500m)
volejbal (500m)
minigolf (500m)
bowling (1km)
disco (2km)
půjčovna kol (500m)
půjčovna loděk (500m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (500m)
vodní lyže (500m)
windsurfing (500m)
jachting (500m)
rafting (700m)
potápění (3km)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Villa Elda se nachází v letovisku Mali Maj, klidném předměstí Poreče. Ve vzdálenosti 500m jsou moře, pláže, hotely, hudba, tanec, fitness centrum, sportovní možnosti, obchody, restaurace, 700m do lékárny a prádelny, 2500m od pošty, banky, lékaře, velké mariny, centra a starého města s malými butiky, cukrárnami, restauracemi, bary a kluby, které jsou otevřeny až do pozdních nočních hodin.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Villa Elda se nachází ve stínu, obklopena vzrostlými stromy, takže je zde příjemně i bez použití klimatizace. Každý apartmán má terasu ve stínu se zahradním nábytkem. Parkování je ve dvoře. Hosté mohou využívat lehátka a houpačky na trávníku. Elektrický gril. Apartmán pro 2 osoby je typu STUDIO

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Pulić Laura
Informace poskytnul: Pulić Laura
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz