Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Poreč » Villa ELDA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Poreč
Adresa: 
Kvajera 17, Poreč
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 790 641, +385 (0)51 261 760, +385 (0)52 438 983
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)51 261 760, 52 438 983
Web adresa:
www.chorvatske.cz/elda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Poreč počasí Poreč

Wi-Fi

VILLA ELDA stojí uprostřed 2600m2 velké oplocené zahrady a je obklopena stromy, palmami a trávníkem. V přízemí se nachází 1.apartmán cca 55m2 pro 4-7 osoby, 2.apartmán 35m2 pro 2-3 osoby, 3.studio-apartmán 20m2 pro 2 osobe. Každý má vlastní terasu se zahradním nábytkem elektrický gril, TV/sat, WiFi.


Vzdálenosti: moře 500 m, pláž 500 m, centrum letoviska 2 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Villa Elda se nachází v letovisku Mali Maj, klidném předměstí Poreče. Ve vzdálenosti 500m jsou moře, pláže, hotely, hudba, tanec, fitness centrum, sportovní možnosti, obchody, restaurace, 700m do lékárny a prádelny, 2500m od pošty, banky, lékaře, velké mariny, centra a starého města s malými butiky, cukrárnami, restauracemi, bary a kluby, které jsou otevřeny až do pozdních nočních hodin.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Villa Elda se nachází ve stínu, obklopena vzrostlými stromy, takže je zde příjemně i bez použití klimatizace. Každý apartmán má terasu ve stínu se zahradním nábytkem. Parkování je ve dvoře. Hosté mohou využívat lehátka a houpačky na trávníku. Elektrický gril. Apartmán pro 2 osoby je typu STUDIO

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Pulić Laura
Informace poskytnul: Pulić Laura
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz