PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Medulin » Villa Mari
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Medulin
Adresa: 
Burle 43, Medulin
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villamari
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

počasí Ližnjan

Wi-Fi

Villa pro 6-8 osob. Má 3 ložnice, každá pokoj s vlastní toaletou, TV a klimatizací. Je vybavena všemi spotřebiči: sporák, trouba, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, myčka a toaster, krytá venkovní terasa, oplocená zahrada a trampolína, parkoviště, grill.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (200m)
pláž (300m)
restaurace (150m)
obchod (200m)
tržnice (500m)
směnárna (200m)
centrum letoviska (500m)
tenis (950m)
volejbal (500m)
disco (500m)
půjčovna kol (500m)
půjčovna loděk (500m)
vodní skútr (950m)
motorový člun (500m)
windsurfing (950m)
potápění (900m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán v turistickém městě Medulin je k dispozici po celý rok. Od nejbližší pláže je vzdálen asi 300 metrů, pláže jsou zde všech druhů - písčitá, kamenitá i oblázková. Nejbližší obchod je 200m. V Medulinu najdete mnoho sportovních možností - potápění, jízda na koni, jízda na čtyřkolkách a kolech, plážový volejbal, vodní skútr, vodní parky pro děti, relaxační plážové bary u moře a restaurace

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Dům a parkoviště jsou oploceny a uzavřeny bránou. Kolem domu je spousta zeleně, trampolína a houpačky pro děti. Jsme v bezpečné zóně, jak před vandalismem, tak před Covidem. Získali jsme certifikát Stay safe in Croatia.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Valentina Buršić
Informace poskytnul: Valentina Buršić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz