Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Trpanj
Adresa: 
Put vila 9
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Montana želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Vila Montana *** se nachází ve stínu borového a palmového lesa v přímořském letovisku Trpanj, s krásnými plážemi a křisťálově čistou vodou. Malá pláž, vhodná pro děti, je přímo před domem, velká pláž s restaurací a sprchami je 40-100m. Centrum města 250m.


Vzdálenosti: moře 20 m, pláž 20 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Villa Montana *** se nachází přímo u moře, s pláží před domem. Jednou z předností je prostorná soukromá terasa 50m2 s krásným výhledem na otevřené moře a na letovisko. Ubytování se skládá z celkem 5 ložnic, 4 koupelen, 2 kuchyní a 2 obývacích pokojů, a je vhodný pro 2 nebo 3 rodiny, max. pro 14 osob. K dispozici je také garáž se 3 parkovacími místy a vhodná i pro skladování věcí.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Turistická centra jako Dubrovnik 100km, Korčula 24km, výlet lodí do NP Mljet 20km od vily. Trpanj a jeho okolí oplývá mnoha atraktivními plážemi, jako jsou Divna, Jezera, Dube... Nabízíme také možnost zajištění přepravy z letiště v Dubrovníku.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz