PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Bol » Villa Neda
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Bol
Adresa: 
Tina Ujevića 2, 21420 Bol, OTOK Brač
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villaneda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Villa Neda / Apartmány Balić se nachází v klidné lokalitě v jižní části letoviska Bol, pouze 500m od známého Dominikánského kláštera. Přímo pod domem jsou 2 překrásné pláže: pláž Bijela kuća a jedinečná, osamělá pláž v zátoce Martinica.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (150m)
obchod (150m)
tržnice (200m)
směnárna (200m)
centrum letoviska (200m)
tenis (500m)
disco (500m)
půjčovna kol (500m)
půjčovna loděk (200m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (200m)
vodní lyže (500m)
windsurfing (500m)
jachting (500m)
potápění (500m)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Rodina Balić pronajímá apartmány v letovisku Bol již od počátku 80-tých let. Jejich vztahy s hosty a smysl pro pohostinnost, způsobují, že se pravidelně hosté vrací.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Paní Neda Balic vždy vítá hosty vesele a s energií, nabí domácí rakiji, víno, ovosnou šťávu, domácí uzenou šunku a sýr a olivový olej. Ostatní členové rodiny také rádi poskytnou hostům pomoc s ubytováním, organizováním grilování na velkém zahradním grili (pro hosty vyberou nejlepší ryby, maso atd.), doporučením nejlepších pláží a dalších zajímavostí v Bolu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Balić Nedjeljka
Informace poskytnul: Dragica Kopić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz