Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Bol » Villa Neda
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Bol
Adresa: 
Tina Ujevića 2, 21420 Bol, OTOK Brač
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villaneda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bol (Brač) počasí Bol (Brač)

Wi-Fi

Villa Neda / Apartmány Balić se nachází v klidné lokalitě v jižní části letoviska Bol, pouze 500m od známého Dominikánského kláštera. Přímo pod domem jsou 2 překrásné pláže: pláž Bijela kuća a jedinečná, osamělá pláž v zátoce Martinica.


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 50 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Rodina Balić pronajímá apartmány v letovisku Bol již od počátku 80-tých let. Jejich vztahy s hosty a smysl pro pohostinnost, způsobují, že se pravidelně hosté vrací.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Paní Neda Balic vždy vítá hosty vesele a s energií, nabí domácí rakiji, víno, ovosnou šťávu, domácí uzenou šunku a sýr a olivový olej. Ostatní členové rodiny také rádi poskytnou hostům pomoc s ubytováním, organizováním grilování na velkém zahradním grili (pro hosty vyberou nejlepší ryby, maso atd.), doporučením nejlepších pláží a dalších zajímavostí v Bolu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Balić Nedjeljka
Informace poskytnul: Dragica Kopić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz