PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Puntinak » Villa Pina
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Selca, Puntinak
Adresa: 
Put Puntinka 46, Selca (otok Brač)
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-pina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

Wi-Fi

Apartmán až pro 5 osob 10 m od pláže. Skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje, velké terasy s grilem. Dům se nachází přímo u skalnaté pláže vhodné pro všechny věkové kategorie. Apartmán je vybaven klimatizací a Wi-Fi připojením k internetu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (10m)
restaurace (500m)
obchod (2km)
tenis (2km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán pro pohodlný pobyt až 5 osob je vzdálen 10 metrů od pláže a moře. Skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje, velké terasy s grilem. Dům se nachází hned vedle skalnaté pláže přizpůsobené pro všechny věkové kategorie. Apartmán je vybaven klimatizací, WiFi připojením k internetu. Parkovací místo je zajištěno před domem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou a svou polohou vhodné pro jednodenní výlety do nedalekých měst Split a Makarska, do známých kulturních a turistických míst Bol, Supetar, Jelsa a Stari Grad na ostrově Hvar. Turistické letovisko má pekárnu a restauraci Bilin, zatímco ostatní služby jsou vzdálené 2km v Selce a Sumartinu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Josip Jakišić
Informace poskytnul: Josip Jakšić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz