PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Okrug Gornji » Villa Plaza
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Okrug Gornji
Adresa: 
Hrvatskih zrtava 133
Fax: 
+385 (0)21 880 553
Web adresa:
www.chorvatske.cz/adriaplaza
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány Villa Plaza se nacházejí přímo na pláži na ostrově Čiovo, 5km od centra Trogiru. Nacházíme se na klidném místě v krásné zátoce zvané "Kuzmic wave" obklopené přírodními krásami. Ideální dovolená pro vás a vaši rodinu, zejména pro děti.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (5m)
pláž (5m)
restaurace (250m)
obchod (250m)
tržnice (500m)
směnárna (500m)
centrum letoviska (500m)
tenis (200m)
disco (2km)
půjčovna loděk (10m)
vodní skútr (10m)
motorový člun (10m)
windsurfing (10m)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nacházíme se pouhých 5 metrů od klidné pláže na ostrově Čiovo. Ubytovat se můžete v apartmánech 4+1 nebo 2+1, všechny s balkonem s výhledem na moře. Přímo u vily je bezplatné parkování. K dispozici je plážová kavárna a restaurace jen pár metrů od bytu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marinko Nikolić
Informace poskytnul: Martina Nikolić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz