Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kneža
Adresa: 
20274 Kneža 28-Račišće, Korčula
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Maslina želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Viganj počasí Viganj

Objekt se nachází 8km od města Korčula v letovisku Kneža. Klidné místo vhodné pro děti a větší rodiny. Mírná oblázková pláž s přírodním stínem 250m od domu. Možnost výletů, kotviště pro loď do 6m. Apartmán (9 osob) - klima, venkovní gril, TV/sat, parking + 1 apartmán pro 5 osob.


Vzdálenosti: moře 250 m, pláž 250 m, centrum letoviska 500 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán MIRJANA: 9 osob s klimatizací, TV/sat, 3x WC/sprcha, 4 ložnice, 160m2, kuchyně, obývací pokoj, balkón, veranda. Apartmán ANĐELA - 63m2, TV/sat, WC-sprcha, kuchyně, 1x dvoulůžková ložnice, 1x třílůžková ložnice, obývací pokoj, terasa. Všechny apartmány mají parkoviště, venkovní gril, dětské hřiště. Vzdálenost 250m k moři. Restaurace, obchod 500m. Pošta, kostel 3km. Cyklostezka 500m.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Při delším pobytu možnost slevy. Před a po sezóně jsou nižší ceny. Krásné pláže v okolí s možností pronájmu člunu. Korčula nabízí možnosti krásných výletů po ostrově i na pevnině. Domácí speciality, rybí trh, supermarkety.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz