TOPlist
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kneža
Adresa: 
20274 Kneža 28-Račišće, Korčula
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)20 710 743 mobi.099 841 48 49
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmanimaslina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Viganj počasí Viganj


Vzdálenosti: moře 250 m, pláž 250 m, centrum letoviska 500 m, více >>
Apartmán MIRJANA: 9 osob s klimatizací, TV/sat, 3x WC/sprcha, 4 ložnice, 160m2, kuchyně, obývací pokoj, balkón, veranda. Apartmán ANĐELA - 63m2, TV/sat, WC-sprcha, kuchyně, 1x dvoulůžková ložnice, 1x třílůžková ložnice, obývací pokoj, terasa. Všechny apartmány mají parkoviště, venkovní gril, dětské hřiště. Vzdálenost 250m k moři. Restaurace, obchod 500m. Pošta, kostel 3km. Cyklostezka 500m.
Při delším pobytu možnost slevy. Před a po sezóně jsou nižší ceny. Krásné pláže v okolí s možností pronájmu člunu. Korčula nabízí možnosti krásných výletů po ostrově i na pevnině. Domácí speciality, rybí trh, supermarkety.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mirjana Tvrdeić
Informace poskytnul: Mirjana Tvrdeić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz