PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rooms & Restaurant Feral

Ceník ubytování a stravování


Dvoulůžkový standardní pokoj

Pokoj *** — 2 Lůžka, Vlastní sociální zařízení, Balkón/terasa 20 €/osoba/den (01.03.-31.05.)
23 €/osoba/den (01.06.-30.06.)
25 €/osoba/den (01.07.-31.08.)
23 €/osoba/den (01.09.-15.10.) Detailní popis »

Rodinný apartmán

Apartmán *** — 4 Lůžka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Balkón/terasa 70 €/apartmán/den (01.03.-31.05.)
75 €/apartmán/den (01.06.-30.06.)
80 €/apartmán/den (01.07.-31.08.)
75 €/apartmán/den (01.09.-15.10.) Detailní popis »
Další informace:
Pokoje a apartmán se nachází v prvním patře, restaurace a recepce jsou v přízemí. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, vybavené vlastní koupelnou se sprchovým koutem, balkónem, klimatizací, velkou plochou TV/sat, free WiFi.
Přistýlka se platí 10 EUR/den
Slevy:
Našim hostům poskytujeme 10% slevu v naší restauraci a 25% slevu na pronájem kol.
Stravování
K snídani se podávají různé uzeniny, vejce na různý způsob, mléčné výrobky, ovoce, pečivo a teplé nápoje. Cena snídaně je 8 € za den na osobu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz