Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Rovinj » Rooms & Restaurant Feral

Rooms & Restaurant Feral

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rovinj
Adresa: 
Cocaletto 27, Rovinj
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 9636 400
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.minihotel-rovinj.com www.chorvatske.cz/minihotel-rovinj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rovinj počasí Rovinj

Wi-Fi

Rodinný objekt se 7 dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmá, restaurací, soukromým parkovištěm, 700m od moře v klidné části Cocaletto, 4km od centra Rovinje, kam vede krásná cesta přírodním parkem Zlatni rat.


Vzdálenosti: moře 650 m, pláž 700 m, centrum letoviska 4 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

4km od centra města Rovinj, v části Cocaletto, 700m od zátoky Veštar a autokempu s překrásnou přírodní písečnou pláží a nabídkou vodních sportů, jen 1km od archeologického naleziště Monkodonjo a překrásné pobřežní cesty, která vede do centra města přes stoletý borový les. Překrásné pro cyklovyjížďky a poznávání města.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Každý den nabízíme snídani a na přání také večeři s rybími a masovými specialitami šéfa kuchyně. Nabízíme pronájem kol s radami, kde si nejlépe užít vyjížďku a vychutnat krásy Istrie. Každý pokoj má zajištěn parkovací místo u objektu. Na přání organizujeme degustaci vína a olivový olej.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Elda Deković
Informace poskytnul: Rej Deković
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz