PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Vinkuran » Vila Pineta - Vinkuran

Vila Pineta - Vinkuran

Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Pula, Vinkuran
Adresa: 
Vinkuran, Carovac 1
Web adresa:
www.chorvatske.cz/vila-pineta
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Dům o velikosti 150m2 se nachází v klidné části letoviska Vinkuran, na okraji borového lesa, 500m od moře a 3km od Puly. Obývací pokoj, 4 ložnice 6+2 lůžka, kuchyně, 2 koupelny, 3 balkóny a veliká terasa a gril. Chcete li si užít přírodu a klid, je to ta pravá volba. Dům se pronajímá jako celek

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (500m)
pláž (2m)
restaurace (1km)
obchod (100m)
tržnice (3km)
směnárna (2km)
centrum letoviska (100m)
tenis (2km)
volejbal (2km)
minigolf (2km)
disco (2km)
půjčovna kol (2km)
půjčovna loděk (2km)
vodní skútr (2km)
motorový člun (2km)
vodní lyže (2km)
potápění (5km)
hlavní silnice (50m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům 150m2 je pronajímán jako celek (pro 8 osob) a se nachází v malé obci Vinkuran, jen 3km od Puly, hlavního města Istrie. Dům se nachází v klidném místě na okraji borového lesa, ve slepé ulici, jen 50 metrů od hlavní silnice, 500m od moře a 100m od centra letoviska, kde jsou obchody a autobusová zastávka. Hosté zde mohou prožít perfektní dovolenou v klidu a pohodě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Rupič Slobodan
Informace poskytnul: Rupić Slobodan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz