Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Pula, Štinjan
Adresa: 
Villa Bubi, Trsine 21, 52100 Pula
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)52 517 771
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)52 517 771
Web adresa:
www.villabubi.com
www.chorvatske.cz/bubi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 40 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brijuni počasí Brijuni

Villa se nachází v turistické osadě Štinjan, PULA, na jihozápadním pobřeží Istrie. Vila se skládá: přízemí 2 APP/Studio a APP s plochou 87m2, 1.patro je stejné jako přízemí, 2.patro 1 třípokojový APP. Apartmány jsou plně vybaveny, centrální topení, klimatizace, TV/sat, parkoviště, sklípek, pračka.


Vzdálenosti: moře 350 m, pláž 400 m, centrum letoviska 400 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Na Istrii, nedaleko Puly v malé malebné vesničce Štinjan, obklopené klidnými plážemi, krásným souostrovím Brijuni, starými olivovníky a voňavými borovicovými lesy, v blízkosti mnoha atraktivních sportovních, zábavních a gastronomických služeb, které dokonale kombinují relaxaci se zábavou a odpočinkovou dovolenou, se nachází v bezprostřední blízkosti moře Villa Bubi. GPS 44.947694073, 13.815307617

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pro skupinové akce (firemní oslavy, narozeniny, atd.) cca 30 lidí, možnost použití konoby 27m2 s grilem a venkovním grilem bez poplatku. Sportoviště v kempu Puntižela (350m). Dva tenisové kurty 800m, potápěčské centrum 350m od Villy Bubi. Villa má centrální vytápění, což umožňuje ubytování 365 dní v roce. Zajistíme možnost využití fotbalového hřiště.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Djordje Pribicevic
Informace poskytnul: villa Bubi
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz